پوست بدن انسان بیشترین سهم را از اعضای بدن دارا است. تقریبا ۲ متر مربع از بدن را پوست تشکیل می‌دهد. این عضو مهم بدن علاوه بر عایق بودن، که نقش محافظ بین بدن و محیط پیرامون را بازی می‌کند، نقش بسیار مهمی در سلامت کل بدن دارد. پوست ویتامین‌های مختلف از جمله ویتامین دی را از نور خورشید دریافت می‌کند و به استخوان‌ها انتقال می‌دهد و باعث سلامتی آنها می‌شود.

اسکین کر که به صورت تحت‌الفظی به معنای مراقبت از پوست است، همه تکنیک‌ها و مهارت‌های بهداشتی و زیبایی را شامل می‌شود که برای مراقبت از پوست بدن توسط همه افراد یا در کلینیک‌های پوست و مو انجام می‌شود. اسکرین کر شامل روش‌های متنوعی مانند پاکسازی، جوانسازی، تغذیه مناسب پوست، پیشگیری از آفتاب‌زدگی، مزوتراپی، هیدرولیفت، میکرودرم، کلاژن درمانی، استفاده از نرم‌کننده‌های مناسب و… است. همه این روش‌ها کمک می‌کنند تا شما پوستی سالم، بدون زخم، آکنه و چین و چروک داشته باشید. این روش‌ها همچنین می‌توانند برای کسانی که از بیماری‌های پوستی مثل حساسیت یا پسوریازیس در رنج هستند، بسیار سودمند باشند.

وقتی می‌خواهید همه این تکنیک‌ها و روش‌ها را به‌صورت حرفه‌ای روی پوست‌تان اجرا کنید، نیاز به اسکین کر یا همان پاکسازی تخصصی پوست خواهید داشت. افراد متخصصی هستند که همه این تکنیک‌ها را با تجهیزات و دستگاه‌های خاصی انجام می‌دهند. به این افراد متخصص و تراپیست ماهر، اسکرین کر می‌گویند. همه افراد چه زن و چه مرد می‌توانند از این خدمات تخصصی مراقبتی از پوست و پاکسازی آن زیر نظر پزشک متخصص زیبایی استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *